Hakkımızda


İnternet üzerinden alışveriş yapan ve son kullanıcı diye tabir edilen müşterilerin en ucuz uçak biletini en hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilmelerine olanak sağlayacak şekilde hazırlanmış bir web sitesidir. Biletkesfet.com’u kurarken esas amacımız, gelişmiş teknolojiyi yakın takibe alarak, mevcut sistemlerin bir adım önünde olmak ve bu sayede kullanıcı alışkanlıklarını ve isteklerini doğru analiz etmek, müşterilerimize Biletkesfet.com’un gerçek sahibi onlarmış hissini vermek ve tüm bunlar çerçevesinde kullanımı pratik online bir platformda rahat alışveriş yapma imkanını sağlamaktır.

İster Biletkesfet.com adresi üzerinden, isterseniz de akıllı cep telefon veya tabletinizden (sitemiz responsive, yani akıllı cep telefonu/tablet uyumlu olarak hazırlanımıştır) uçak biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Telefon veya tabletinize mobil uygulamamızı yükleyerek zaman ve mekân fark etmeksizin günün her anında uygun fiyat/zaman kombinasyonları yardımıyla uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz. Üstelik biletkesfet uçak bileti mobil uygulamasını yüklediğiniz takdirde bir dahaki sisteme giriş anınızda tekrar tekrar kişisel bilgilerinizi yazmanıza gerek kalmıyor ve bu sayede siz de büyük ölçüde zaman kazanmış oluyorsunuz. biletkesfet mobil uygulamanızı açar açmaz sistem sizi tanıyor ve geriye bir tek kalkış-varış destinasyonları ile ne zaman uçmak istediğiniz gibi bilgileri sisteme girmek kalıyor. Ayrıca daha önce aldığınız tüm uçak biletleri ilgili bilgileri ve bu verilerin raporlamasını da mobil uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Biletkesfet.com İnternet sitesi ve mobil uygulaması kullanışlı, kolay olması ve zaman kazandırması açısından da sektörde fark yaratan bir bilet satın alma sistemi. Sadece tek bir sayfada bütün işlemlerinizi yapıp, uçak biletinizi Türkiye’nin en çok kullanılan banka ve kredi kartlarına 9 taksite kadar vade yaparak satın alabiliyorsunuz.

Biletkesfet.com aynı zamanda kurumsal şirketler ve alt acenteler için de geliştirilmiş özel bir platformdur. Sistem üzerinden yapacağınız bayilik başvurusu ile size bir kullanıcı adı tanımlanır. Ya arka panel üzerinden manuel olarak ya da size vereceğimiz widget kodu internet sitenize yükleyerek uçak bileti satışınızı pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vereceğimiz widget kodu ile oluşturacağınız arama motoru sabit bir görüntü değildir. İstediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Rengi ve boyutunda düzenleme yaparak sitenize ve kendi zevkinize uygun özel bir arama motoru hazırlayabilirsiniz.

Biletkesfet.com, Seyahat Acentesi IATA üyesi (8820080-3) ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi A Grubu (1482) seyahat acentesi ve sektördeki köklü kuruluşlardan biri olan Barşan Turizm bünyesinde hizmet vermektedir. Buna ek olarak, yurt içi ve yurt dışı tüm hava yolu firmaları ile anlaşmalıdır.

Hava yolu firmalarının kampanya ve promosyonları, Biletkesfet.com İnternet sitemizin size özel kampanyaları ve sektördeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için günde birkaç kez güncellediğimiz sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.

İşleminiz gerçekleştiriliyor, lütfen bekleyin.